Yalıtım malzemeleri sektöründe 2011 yılında Kastamonu da faaliyetine başlamıştır. 2015 yılında 5700 m2 açık, 1400 m2 kapalı alanda fabrikasında faaliyetine devam etmektedir.

Moda piyer en yeni ve ileri üretim teknolojileri kullanarak müşterinin istek ve arzularına cevap verebilecek modellere hergün bir yenisini daha ekleyerek, mantolama ve dekorasyona dahil tüm ihtiyaçların bir yerden temin edilmesini sağlamaktadır.

Isı yalıtımında mükemmel sonuçlar sağlayan eps nin ve diğer tamamlayıcı unsurlarının en iyisini ve en kalitelisini kullanmaktan taviz vermeyen firmamız,her zaman ürünlerinin arkasında sağlam bir şekilde durmaya devam etmektedir.

Misyonumuz; Ülkesindeki ısı tasarrufuna faydalı,dış cephe görüntüsünde hayallere hitap eden ürünlere olan talebi karşılamak olan firmamız,her geçen gün yeni arge çalışmalarıyla sektörde sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

Vizyonumuz; Türkiye’nin ısı yalıtım sektöründe adı geçen firmalardan biri olmak,bunun yanında komşu ülkere gururla ‘Made in Turkey’ baskılı ürünleri ihraç eden firma haline gelmektir.

Mersis No:
 3176 4745 2563 2702